BÜYÜ VE DUALAR HAKKINDA AÇIKLAMALAR

İnsanların çektiği bazı ruhsal sıkıntılar eğer hekimlik durumu değilse, ilgili duaları okuyarak manevi huzura kavuşmalarını sağlar. Ayrıca nazar, kompleks, karabasan, korkulu rüya görenler ile hekimlerin çare bulamadığı hastalıkların acı ve ızdırabını hafifletmek için şifa Âyetlerinin okunması halinde biiznillaahitealâ sizlere faydalı olacaktır.

Lakin birinin sevgisini kazanmak, bir sınavda başarılı olmak, ayrıldığın eş veya sevgilini geri getirmek, ya da nefret ettiğin eşinden veya arkadaşını kendi isteği ile soğutmak, boşanmak, uzaklaştırmak, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak, çocuk sahibi olmak, dava kazanmak, büyü, kem göz, nazar, cin musallatından korunmak gibi bu tür konuları asla dua ile mümkün olmadığı gibi katiyyen kendi başınıza yapmanız mümkün değildir. Çünkü, bu tür şeyler başarabilmek için öncelikle emrinizde Ulvî cin taifeseinin bulunması, ilgili tılsım dualarını bilmeniz ve gerekli tütsüleri yerli yerinde kullanılması mecburi olmakla beraber bu işlem hususunda yetişmiş ehil olunulması gereklidir.

Bazı kişiler benden Rahman büyü istiyorlar. Rahman büyü çeşidi yoktur. Çünkü Allah’ın adı ile büyü yapılamaz. Rahman denilince Allah’ın izni ve yardımı ile bazı manevi ve şifa dualarından faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!