HAMİLE KALMAK, ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN

Eşler arasında Tıbbî olarak bir sorunu olmadığı halde, hamile kalamayan ve çocuk sahibi olmak isteyenler aşağıdaki duaları tarif ettiğim şekilde okurlar ise; BiizniAllahitealâ hayırlı bir çocukları olacaktır, inşaAllah.
1 – ”İnne rabbeke hüve’l hallâku’l âlim” Âyetini üç ay boyunca aralıksız geceleri 1267 defa okumaları gerekir.
MEÂLİ : Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir.
2 – ”Fallahü hüve’l veliyyü ve hüve yuhyi” Âyetini eşler cinsel münasebete girmeden önce 289 defa okuyarak cima etmeleri halinde bebek sahibi olurlar, İnşaAllah.
MEÂLİ : Muhakkak ki Allah dosttur ve yaratandır.
3 – ”Hüvallahü’l hâliku’l bâriü” Âyetini her gündüz ve gece 1054 defa okumaları halinde, Rabbim hamile kalmanıza izin verecektir, inşaAllah.
MEÂLİ : O yaratandır ve yoktan var edendir.
4 – Aybaşı regl hali bittikten üç gün sonra öğle vaktine yakın bir saatte niyet edip temiz bir kâğıda 110 defa ”Bismillahirrahmanirrahim” yazıp, üzerlik tohumu ile tütsüleyip kâğıdı mumlu beze sarıp üzerinde taşıyarak eşiyle birlikte olursa, Allah’ın izniyle hamile kalırsınız. Hamile kalıncaya kadar bu kâğıdı üzerinizde taşımanız gerekir.
5 – Her ayın ilk çarşamba günü ilişkiden önce ”Meryem Sûresi” hamile kalıncaya kadar okunması fayda sağlayacaktır.
6 – ”Vellezine yekulüne Rabbena heb lena min ezvacina va zürriyetina kurrate “Yüniv vecalna lil müttakiyne imama” Furkan Sûresi 74. Âyetini sürekli vird edinen kadın biiznillah evlat sahibi olur.
MEÂLİ : Ve onlar Yüce Rabbimiz bize eşimizden ve soyumuzdan, göz aydınlığı olan çocuklar armağan et ve bizleri takva sahiplerine önder kıl, diyenlerdir.

    • Ceyda on 02 Ağustos 2017 at 22:47
    • Cevapla

    Hamile kalacakmiyim

    1. Merhaba, sorularınız için telefonla arayınız

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!