Rüyasında Karabasan Gören

Kabuslar, canavarlar ve korkutucu olaylarla dolu tedirgin edici rüyalardır. Çoğu insan, özellikle sabahın erken saatlerinde kabus görür. Bu olayın ara sıra gerçekleşmesi önemli bir sorun değildir. Kabus bozukluğu olan kişilerin kabuslarla ilgili ciddi problemi olur.

Karabasanlar kabuslardan farklıdır. Karabasan sırasında:

-Sinirli ve huzursuz olabilirsiniz, uyanamayabilirsiniz ve rahatsız olabilirsiniz.
-Çığlık atabilirsiniz ya da çılgınca konuşabilirsiniz.
-Gözleriniz tamamen açık olmasına ve görebiliyor olmanıza rağmen tepki veremeyebilirsiniz.

Sabahleyin uyandığınızda ne olduğunu hatırlayamazsınız. Karabasanlar zararsızdır ve her biri derin uykuyla sona erer.

OKUNACAK DUA ;

Bismillahirramanirrahim,

Allahümme aminün min külli şey`in haifün fe biemnike min külli şey`in ve havfi külli şey`in minke amini mimma ehafü ve ahzeru inneke ala külli şey`in kadir. Ya settaru`stürni ! ya settaru stürni. Bi setrikellezi seterte bihi ala zalike fela aynün terake vela yedün tesılü ileyke ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve selleme bi rahmetike ya erhamerrahimin.

Bu duayı geceleri yatmadan önce 21 defa okursanız; Rüyanızda kabus görmekten kurtulur ve huzurlu bir şekilde uyursunuz.

    • Rahim Rahat on 19 Ocak 2017 at 01:15
    • Cevapla

    Hocam bana karabasan cok olurdu ama birkeresinde olandan cok etkilendim sizede anlatayim.her zamanki gibi uykuda iken uzerime agirlik coktu ama bu digerlerinden cok farkliydi elimi yukari dogru kaldirdim beni bilegimden tuttu bulundugum odadan disari baska bir odaya ciktik kulaklarinda bugday basagi seklinde uc bogomlu sallama kupe vardi ben onlari almak istedim bana mudahele etmedi ama (yapma sen cennetide gordun cehennemide alma) dedi ben biraktim tekrar almaya tesbbus ettim bana gene ayni seyi (yapma sen cennetide gordun cehennemide alma)dedi ben tekrsr geri cekildim daha sonra biranda aniden gozumun onunden kayboldu uzerinde siyah carsafa benzer bir elbise vardi ama garip olan surati(yuzu) yoktu gorunmuyordu sanki elbisede kapuson varda kafasina gacirmis gibi ama ici bostu sadece kulaklari gorunuyordu.butun bunlar ruya degil ben gercekten yasadim.o gunden sonra yaklasik 15 sene karabasan gelmedi iki sene once bir kez daha oldu bir dahada olmadi .Hocam butun bu olanlarin anlami nedir o kupeleri almalimiydim yoksa almamam iyimi olmus ayni olayi tekrar yasarsam ne yapmaliyim bana yardimci olurmusunuz.teskkur ederim ALLAH’a emanet olun.

    1. SORULARINIZ İÇİN ARAYINIZ

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!