Canbar Büyüsü

Canbar büyü çeşidi dünyada babil büyücülerinin bir usulüdür. Canbar büyüsü eski ibranice, farsça ve arapçaya çevrilmiştir ve bunun saati de çok önemlidir yoksa daire çevir isimleri yaz tek cümle ile sana gelir bu biraz zordur bunun bir diğer adıda çevirgel yani gideni çevirme kaçanı döndürme sevmeyeni sevdirme aşık etme sıkıca bağlama ya sen ya hiç kimseyi gözü görmemesi senden başkası ile olamaması erkekse erkekliği kadın ise kadınlığı bağlama maksatı ile İran’ın Babil şehrinde çok yaygındı o dönemler tüm dünyaya nam salmışlardı bu tür büyücüler.

Bunda yapılan tılsımlı dairenin etrafında yedi (7) defa okuyarak dönmek eğer kişinin evi biliniyorsa evin çevresinde yedi (7) tur atmak ve daire şeklinde olması yok sa ev bilinmiyorsa büyük bir daire çizip onun çevresinde yedi (7) defa okuyup tılsımı kullanıp o istenilen kişi niyetine dönmek buna buna en az üç (3) gece veya yedi (7) gece ayni vakit aynı saatlerde devam etmek ve bu şekilde sonuç alamaya çalışırlardı veya evinin çevresinden yedi (7) parça toprak alıp okuyup bir beze bağlayıp evin karanlık bir köşesine koyup istenilen kızı beklemeye başlanırdı tabiki bu topraklar bu kişinin gelip yolunun üzerinden geçtiği ayağının değdiği yerlerden alınırdı.

Ailesi istese de istemese de istenilen beğenilen kız veya kadın üç (7) ile yedi (21) gün içinde gelirdi ve eve oturur bir daha gitmezdi bu büyünün etkisinden kurtulamazdı onun için buna canbar demişlerdir canıyla içinden istese de istemese de o isteyene aşık olup ondan başkasını görmüyor istemiyor onsuz yapamıyordu bu büyüde. Karşılık göremeyen aşkların ve terk edilmiş sevgililerin can simidi aşk büyüsüdür.Bu bazen eşler arası bazende sevgililer arasında çıkan münakaşalar neticesinde ihtiyaç duyulan bir vefk çeşididir. En güçlü aşık eden büyü canbar aşk büyüsü. Birde bunu yapanın beyninde bu işi bitirmesi gereklidir bu büyü tamamdır olmuştur ve tutacaktır demesi gereklidir beyninde bitirmedi ise o zaman bu büyü yarım tutar veya sonrası bozulabilir.

Aşk büyüsü yapanlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler. Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu aşk büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır. Şayet seven sevdiği tarafından sevilmiyorsa sevdiği kişiyi aşık etmek için büyü yapmak biçare aşığın son umududur. Böyle bir durumda en etkili aşk büyülerinden biri olan Canbar büyüsü tercih edilir.

Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında aşk büyüsü tutar mı diye tereddüt etmek aşk büyüsünün etkisini azaltır. Etkili aşk büyüsü tutar, tutacak diye kişinin zihnine yerleşen düşüncenin beyin içerisinde adeta şarj olup yoğunlaşması ve aşk büyüsü yapılan kişiye telapatik mesajlar haline dönüşerek olumlu sinyaller ulaştırmasına sebep olur. Hatta denilir ki insan belli bir düşünceye zihnini konsantre ederse o düşünce formlar halinde karşı tarafa ulaşır. Örneğin aşk büyüsü yapılan kişi sizi rüyalarında görebilir bunu sağlayan sizin düşünce formlarınızın o kişinin beynine ulaşabilecek kadar yoğun enerjiye sahip olabilmesidir. Aşk büyüsü yapacakların aşk büyüsünün tutacağına inanarak olumlu düşünmeleri başarı ihtimalini kat kat arttıran en önemli etken ve itici güçtür.

Canbar büyüsü Asya aşk büyüleri içinde yer alır. Bu aşk büyüsü bozulması zor bir aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü bozmak için yapılması gerekenler canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmaz denilmiştir. Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış bazende çaresiz kalmışlar. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz tutar zamanı ve vaktinde düzenlice yedi (7) gece devam edilmesi etkili büyülerin başında gelir denmiş, çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir. Aşk büyüsü içinde aslında en uygun olanı Canbar büyüsüdür. Canbar aşk büyüsünde bir ceylan derisinden fayadalanılır ve ona yazılır ve okunur istenilen kişinin gelmesi beklenir. Canbar aşk büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklüğünde ince deri tabakasına yazmak gereklidir bu geyik deriside olur. Deri tabakası tabak tersine çevrilerek kenenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir daire elini kalemden asla çekmeden yani kaldırmadan bu daire çizilmelidir. Çember çizilir. Bu çizgi çevresinden deri tabakası daire şeklinde kesilir.

Tekrar bir boy küçük bir tabak alınır tabak tersine çevrilerek kenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember daha çizilir. Bu çizilen çember ortalanarak su bardağı ağzıyla iç içe geçmiş iki çember daha çizilir bu çemberlerin iç içe geçtiği alan içerisine aşık olması istenen kişiyle büyü yaptıran kişinin adları birbirine bitişik olarak el yazısı şeklinde bütün harfler birbirine değmek kaydıyla yazılır. Yazı kesinlikle çember çizgilerine değmemelidir. Canbar aşk büyüsü çok eski bir aşk büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazıların mürekkebinin çini mürekkebi olması eski geleneksel yöntemi uygulamak gerekir. Canbar aşk büyüsü temiz bir yerde saklanır. Tam güneş doğmadan önce çıkarılıp sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konur. Merkezdeki yazı net görülecek bir mesafeden merkezdeki yazıya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.

Sonunda aşık edilecek kişinin anne adıyla birlikte adı söylenerek misal, falan kızı veya filan oğlu bana böyle bağlansın ayrılamasın canbar olsun diye tam 40 defa anılır bu işlemler yirmi bir gün tekrarlanır. İlk yedinci günden itibaren canbar aşk büyüsü etkisini göstermeye başlayıp yirmi günün sonunda o kişi muradına erer dilediği kişiye biiznillahi teala kavuşur. Bu işler ya kuşluk vakti yada gecenin orta saatlerinde herkes uykuda iken yapılır ve en kısa sürede cevap alınır istenilen sevgi aşk ateşiyle yanar tutuşur ve isteyene tüm kalbiyle bağlı olarak gelir ve ondan başkası ile ne olur ne de yapabilir tamamen bağlıdır .
Canbar büyüsü yaptırdığınız kişi, yaptıran kişiyi rüyasında görür. Onu görmeden, sesini duymadan duramaz. Duvara baksa o yere baksa o nereye baksa onu görür. Hatta bir kişiyle konuşurken bile Canbar büyü yapanı kişiyi düşünür onun aşkı için çıldıracak dereceye gelir.

Bir an önce ayrıldığı kişiye gider barışır, onsuz yapamaz. Onun için kendine zarar verebilir ta ki sevdiğine kavuşuncaya kadar bu sıkıntıları devam eder hatta başka sevdiği, de varsa ondan soğur ayrılır.

Canbar büyüsü yaptırılan kişi, etkisinden çıkamaz. Saatlerce ayrıldığı sevgilisiyle konuşmak ister. Onunla konuşması lazım ki sesini duyunca rahatlar biraz ferahlar. Eskiden yaşadığı hataları hiç konuşmaz mahcup halde olur. Acil barışmak ister, ayrıldığı kişiyi veya sevgilisini aşırı sever. Çok kıskanç olur ve dayanacak gücü kalmaz.

Canbar büyüsü etkisinde olduğu için o kişiyi arar barışır, duygusallaşır, bütün kinleri beyninden silinir. İyi niyetle sevdiğine evlilik teklifi yapar bir daha ayrılma olmaz ömür boyu sevdiğinin sözünden çıkamaz.

Canbar büyüsü en etkili aşk büyülerinin başında gelir bu büyü çeşidinin tarihi çok eski yıllara dayanır. Bu eski yıllarda canbar büyüsü ceylan derisi üzerine özel mürekkep ile yazılarak yapılırdı halen günümüzde etkili ve etkisi çok güçlü olan bu büyü çeşitli sebepler ile ayrılmış sevenlerin kavuşması için yapılmaktadır.

1 yorum

    • filiz on 07 Ekim 2016 at 15:10
    • Cevapla

    guzel …

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!