Aşk Büyüsü

Sevdiğiniz birinden olumlu cevap alamadığınız ve sadece onunla mutlu olacağınızı düşündüğünüz zaman kendinize aşık etme büyülerinden faydalanabilirsiniz. Çünkü o kişi eğer sizin hayatınızda olmazsa belki hayata kahredip hep acı ve ızdırap çekmeye dayanamadığınız hatta onun başkasıyla birlikte olması sizi canınıza zarar vermenizi engellemek için sevdiğiniz kişiyi kendinize aşk büyüsü ile bağlayarak onunla evlenerek ömrünüzün sonuna kadar huzurlu ve mutlu olmanız sağlanacaktır.

Sizinle ilgilenen kişilerin sayısı ne kadar fazla olursa bu durum sizi o kadar çok mutlu edecektir. Karşınızda çok hoşunuza giden bir kadın veya bir erkek olabilir, Fakat onun düşüncelerini bilemediğinizden açılmaya korkar hale gelmişsinizdir. Hoşlandığınız kişi ve kişilerin sizlere aşık olması için uygulanan çok farklı dua ve tütsü yöntemleri bulunmaktadır. Hızlı ve kalıcı olarak sonuçlanması için tüm kalbimizle bu yönteme inanmak gerekir. Bir çok aşk büyüleri ile sevdiğiniz insanla ömür boyu mutluluğu yakalayabilirsiniz, Gözü sizden başkasını görmez ve tek sizi sever.

Böyle bir büyü yaptırdığınızda sevdiğin kişi ömrünün sonuna kadar sizin emrinize amade olup; sizden başkasını gözü asla görmez ve sizi mutlu etmek için tüm hayatını size adayacaktır. Hatta siz onu kovsanız bile sizi bırakamaz duruma gelir zira tüm kalbi, duygusu, ağzı ve diliyle size mecbur olacaktır.

Aşk büyülerinin bir çok çeşitleri vardır. Bunlar etki süresinin erken ya da geç olmasıyla ilgili olup; Her büyünün kendine özel orjinal ritüel tütsü malzemeleri ve amaca göre özel 7 ile 41 gün arasında süren her gece 313 ile 1001 defa gerekli tılsım ayetlerini okuma ve tütsüleme işlemleri yapılması gerekir. Ayrıca herkes kendi halinde okuyup yazarak bir büyü yapamaz. Çünkü bu işlemler cin taifesinden yardım alınarak mümkün olduğundan; Bu işlemi gerçekten cinler ile irtibat halinde olan ve büyü ilminde ehil olan kişiler yapabilirler.

İhtiyaç duymanız halinde sizlere her türlü aşk ve muhabbet büyüleri için gerekli işlemleri orjinal malzemeleriyle güvenilir, sağlam olarak yapmamız için irtibata geçebilirsiniz.

AŞK BÜYÜSÜ ÇEŞİTŞLERİ;

1- Canbar Büyüsü

2- Muhabbet ve Bağlama Büyüleri

3-  Kırmızı Büyüler

4- Ak Büyüler

5- Celbi Muhabbet

6- Çevirgel Büyüsü

7- Sevdiğini Kazanma Büysü

Vs…….

Yorumu formunu geç

  • Büşra on 19 Mayıs 2016 at 15:35
  • Cevapla

  Sevgilim köpek gibi aşık olsun istiyorum ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

  1. MERHABA KARDEŞİM, MESAJLA CEVAP VERMEYE ZAMANIM YOK. İHTİYACINIZ VARSA LÜTFEN ARAYINIZ. TEŞEKKÜRLER.

  • PINAR on 08 Ağustos 2016 at 15:12
  • Cevapla

  BEN AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

  1. MERHABA KARDEŞİM, MESAJLA CEVAP VERMEYE ZAMANIM YOK. İHTİYACINIZ VARSA LÜTFEN ARAYINIZ. TEŞEKKÜRLER.

  • Mladen on 18 Ağustos 2016 at 02:28
  • Cevapla

  Merb ben yurt dişinda yaşiyorum ve turkiyeye gelme şansim yok bu buyuleri uzaktan yapabilirmisin veya yaniniza gelmem gerek .

  1. SORULARINIZ İÇİN ARAYINIZ.

  • Ferhan on 24 Ağustos 2016 at 22:37
  • Cevapla

  Ben almanyada yasiyorun karim 5 aydir beni derk eti ama onu cok seviyorum bana gelsin ve bana baglasin nasil yardimci olursunuz bana

  • Ali on 31 Ağustos 2016 at 13:30
  • Cevapla

  Merhaba hocam eski sevgilim bana nasıl geri döner ve köpek gibi sadık olur. Yardımcı olur musunuz. Arayın diyeceksiniz faturam kesildi arayamıyorum mesaj atsam olur mu?

  1. Sorularınız için arayınız

  • fikretcan on 19 Aralık 2016 at 22:25
  • Cevapla

  telefon numarası yok nerden ulaşabiliriz

  1. Web sitemizin heryerinde ve google da numaralarımız vardır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!