Voodoo Bezbebek Büyüsü

BEZ BEBEK VOODOO HAZIRLANIŞI; 1017498_413609648752083_152309110_n

Malzemeler,

İğde,incir ya da nar ağacından iki dal.
İspanyol yosunu denilen kuru bir ot (Aktarlarda bulabilirsiniz)
Sicim ip (Renk büyüye uygun seçilecektir)
Sarılacak kumaş (Büyüye uygun seçilecek)
İki adet boncuk ya da düğme (Gözler için)
İğne ve İplik.

Hazırlanışı,

İki adet tahtayı alın üst üste gelecek şekilde (haç şeklinde) yerleştirin, altından büyüye uygun renkte (renklerin ne anlama geldiğini aşağıda belirttim) sicimi geçirip ilk önce iki kolu sabitleyin.
Ardından vücut ve kol çaprazı oluşturacak şekilde iyice etrafına dolayın.
Şimdi sıra yosunu sarmakta kuru olduğu için dağılacaktır fakat elinizle sıka sıka sabitleyin.
Sabitledikten sonra büyüye uygun renkteki kumaşınızı alıp vücut iskeletinin etrafına sıkıca sarın, yosunların dökülmesini engelleyecek şekilde sarın.
Elinize iğne ipliği alıp etrafını sıkıca dikin. Açılmaması için iyice diktikten sonra işinizi garantiye almak için bebeği sardığınız kumaşın zıt renginde şerit kurdela ile etrafını dolayabilirsiniz.
Artık bebeğiniz hazır şimdi kafasına gelip boncukları dikebilirsiniz. Daha sonra renkli iplikle ağzını ve burnunu belirleyin.
Saç eklemek için ipliği kişinin kendi saçının rengine uygun olarak yapabilirsiniz.

Kumaş ve İplik Renkleri;

Sarı – Başarı.
Beyaz – Pozitif Enerji.
Kırmızı – Güç.
Mor – Psişik Güç Artırımı.
Yeşil – Para.
Mavi – Sevgi.
Siyah – Ölüm, Lanet veya Hastalık gibi kötülükler için.

(Yeni başlayanların denememesini rica ederim, ters tepme olasılığı olabilir)

NOT: Bebeğin herhangi bir yerine kişinin saç telinden ekleyebilirseniz daha etkili olur.

 

Voo: İçe bakış,
Doo: Bilinmeyen.

Büyü ve ruh ikilisi arasında doğmuş bir Afrika dini olan voodoo birçok Afrika ülkesinin ulusal dini olarak kabul görüyor. Dine inanan kişiler doğadan, büyüden ve ruhlardan güç alıyorlar. Doğaya iyi davranmak, iyi ruhlara adaklar sunmak, gerektiği zamanlarda ilgili ritüellerle ayin ve büyü yapmak bu dinin temel şartlarını oluşturuyor.

Bu dinin yapı taşları genellikle Afrika adetlerinden etkilenmiş ve ona göre şekillenmiştir. Büyü yapımlarında genellikle doğal malzelerden yapılmış bebekler, büyü yapılacak kişinin tırnak ve saç gibi parçaları, iğneler ve ipler kullanılıyor.

Birini lanetlemenin yollarından birisi “Cadılar Kolyesi” uygulamasıdır. Bunun için bir ip al ve ipe düğüm at. Konsantre olup her attığın düğümde kurbanın başına gelecek laneti gözlerin önüne getir ve formülü her düğümde oku : “Yalvarıyorum sana “SATAN” bu laneti duy ! Bana, .( kurbanın adı ) ‘ nın laneti için güç ver, seni lanetliyorum, seni yok ediyorum .. ( kurbanın adı ). Hayatını lanetliyorum senliğini yok ediyorum. “SATAN” gücü ile seni ve varlığını lanetliyorum ve seni en derin cehenneme esir ediyorum! Korkunç acıların içine düş. “SATAN” dinle beni, dünya onu boğsun çünkü güçleri bende. Ateş ona işkence yapsın çünkü büyüsü bende. Ve ne hava ona acısın, nede su onu serinletsin sadece dayanılmaz acı. Lanetimin gücü sonsuza kadar üstünde olsun ve tanrı onu ne duysun nede yardım etsin. Lanet peşinde olsun sonsuza kadar.

En iyisi “Cadılar Kolyesi” ni kurbanın yakınında bir yerde saklamak
Önceki büyüde olduğu gibi yine mumdan bir bebek hazırlanır ve yine öfkeli durumda olmak gerekir. Kurbana konsantre olunur ve bebeğein her tarafına iğne, çivi veya şiş batırılır. Bu bebeği şimdi kurbanın devamlı girip çıktığı bir kapının altına “SATAN” adına gömülür. Kurban bir süre sonra ( bebeğe batırılan iğnelerin bölgesinde ) acılar hissedecektir. Kurbana yardım edilmezse kısa sürede yataklık olur.

Eğer size bu büyü yapıldığını hissederseniz mumdan bebeğin yerini tespit etmeli ve bebeği hemen yakmalı veya akan su altında yok edilmeli, böylece sizin etkilendiğiniz negatif güç, gönderene geri gönderilir.

Yine bir mumdan bebek hazırla ve yine kurbanın adını bebeğe koy. Ekleyeceğin özel eşyalar büyüyü daha da sağlam kılar. Devam etmeden önce çok öfkeli olmak gerekir ve bu öfkeyi bebeğe yansıtmalı. Odundan bir şiş yapılır ve tüm öfkeyle bebeğe geçirilir. Bunu şimdi tıpkı kızartırmış gibi ateşin üzerinde gezdirilir. Ve formül tersden okunur : ” angelus satans, respice servuum tuum”. Bebek ateşin üzerinde gezdiği sürece kurban büyük korku içindedir. Eğer bebek fazla ateşin üzerinde gezdirilirse kurban yakında ölecektir.

Tecrübesi olmayanların asla denemesinler, yoksa kendilerine zararı dokunabilir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!