Ak Büyü Nedir ?

Büyüler, kendi içerisinde ahlaksal ve etnik olarak değerlendirildiklerinden dolayı ak veya kara büyü olarak ikiye ayrılır.Ak büyü ile uğraşan kişiler genellikle iyi niyetli, temiz ve kendi inancı olan dine muhlis kişiler olarak çevrelerinde bilinirler. Genellikle bu büyülerin temelli Asur ve Babillere kadar dayanmaktadır. Ak büyü, kara büyünün aksine, temel olarak iyilik amacıyla yapılır ve içerisinde bir çok farklı büyü çeşidini barındırır. Ak büyüler genellikle ayrılan çiftleri birleştirmek için yapılır.

Ak büyüler, erkek ve kadın arasında bir sevgi bağı kurmak, evlenmek isteyen bekar kızları evlendirmek veya işlerini kolaylaştırmak, bol para kazanmak ve her şeyin daha iyi olması amacıyla yapılır. Ak büyü yapılırken hiçbir art niyet düşünülmez. Ülkemizde insanlar, karşı cinsi etkileme, nazarlardan korunma, daha sempatik gözükme, daha fazla para kazanma ve işlerinin yolunda gitmesi amacıyla sıklıkla ak büyü yaptırırlar. Ak büyüleri, bu konuda tecrübeli ve uzman kişiler yapar ve uygulama sırasında bir çok özel olarak hazırlanmış çeşitli tılsımlar kullanırlar. Buradaki önemli olan, büyüyü yaptıran kişinin, büyü sırasında kullanılan tılsımlara ve vefklere inanmasıdır.

Ak büyü insanların çok olumsuz durumlardan dolayı yaşadığı kötü olaylardan kurtulması için yapılan bir büyü türüdür. Eşiniz ile aranızda problemler var ise ve insanlar ile sürekli kavga ediyorsanız ak büyü sayesinde bu tür kötü durumlardan kurtulabilirsiniz.

Ak büyü Tabi ki bu büyüleri yapan kişilerin tecrübeli, iyi niyetli, bilgili ve alim kişiler olması oldukça önemlidir. Çünkü büyüleri tam bilmeyenler ya da insanları kandırmak için yapılan yalan yanlış büyüler insanlar ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle de büyüyü tanımadığınız, inanmadığınız ya da referansı olmayan kişilere yaptırmayınız.

Ak büyü olumlu, iyiliğe yönelik, şifacı bir büyü türü olarak adlandırılır. Ak büyü ile kara büyü arasındaki farklılıklar sadece niyet, amaç ve formüllerle belirlenmemektedir; bu iki büyü türünde kullanılan malzemeler tamamIyle farklıdır; ak büyüde ateş, altın, ayçiçeği, civa, elma, elmas, fasulye, fildişi, gümüş, horoz, inci, incir, kurşun, kuşkonmaz, portakal, sarımsak, su, süt, sirke, tavuk, tuz, yumurta, zeytinyağı kullanıldığı gibi, kara büyüde ceset parçaları, idrar, kan, meni, kadınlık suyu, karga, kara kedi, kurbağa, kurt kanı, timsah dişleri, ölü toprağı, kara tüy, yarasa ve yarasa kanı kullanılmaktadır.

    • PELİN on 15 Haziran 2016 at 17:28
    • Cevapla

    BENİMSEVDİĞİM ADAM ULASMAYACAGIM KADAR YUKSEKTE VE ONU GÖREMEYECEGİM KADAR UZAKTA YASIYOR BENI NILMIYOR BIR KERE BILE GÖRMEDI. HER GÜN ETRAFINDA BENIM GİBİ BNLERCESİ VAR NE YAPMAM LAZIM BENIM OLMASI ICIN ARAMIZDA UCAKLA 12 SAATLIK BIR YOL VAR O YABANCI BIRII

    1. MERHABA KARDEŞİM, MESAJLA CEVAP VERMEYE ZAMANIM YOK. İHTİYACINIZ VARSA LÜTFEN ARAYINIZ. TEŞEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!