Cin Çarpması ve Belirtileri

Cinler insanları çoğu zaman cezalandırmak amacıyla çarparlar. İnsanlar farkında olmadan cinlere eziyet edebilir, hatta farkında olmadan cinleri öldürebilir. Cinlerde bunun kasten yapıldığını zannederek kişiyi cezalandırır. Bazende yanlış yapılan bir büyü veya birilerinin sizin üzerinize art niyetli olarak sevk ettiği durumlarda cinler insanlara şiddetli kötü şeyler yaşatırlar.

İNSANLAR CİNLERE NASIL ZARAR VERİR;
Cinlerin yaşadığı yerler olan ıssız yerlerde işemek cinlerin insanları cezalandırma nedenlerinden biridir. Ayrıca kara kedi, akrep, yılan, köpeğe zarar vermekte cin çarpma nedeni olabilir. Bu hayvanları yaralı bırakılmaması muhakkak öldürülmesi gerekir.

CİN ÇARPMASININ BELİRTİLERİ;
Cin çarpmasının en belirgin özellikleri kişinin hareketlerinde görülür. Cinin çarptığı bir kişi düzgün yürüyemez, düzgün konuşamaz, sağlıklı düşünemez. Düşünceleri ve sezileri arasında bağlantı kuramaz. Bazı durumlarda ise hastalık belirtileri görülürken bazı durumlarda ise sadece bu işin uzmanları tarafından anlaşılabilecek yorumlanabilecek belirtiler görülür.

Cin çarpması fiziksel bir olay değil. Tamamen ruhsaldır. Cinler çarpması denen olay cinin cezalandırmak amacıyla bir kişinin içine girerek ona istediklerini yaptırabilir.

Cinler tarafından çarpılan bir insanlarda aşağıdaki durumlar gözlenebilir:

-Cin kişinin ağzından konuşur. Acı çeker, sızlanır, çığlık atar, bağırır.
-Cinin çarptığı kişi etrafa sert bir şekilde bakar, elleri ile gözlerini kapatır. Bakışları tek bir yere odaklanır veya göz kapakları hızlı bir şekilde açıp kapanır.
-Vücudu titrer, kişi o kadar rahatsızdır ki yattığı yerde duramaz sağa sola döner.
-Kişi bayılır, Cin; çarptığı kişinin ağzından konuşur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!