Şer Tılsımları

Herhangi bir kişiden kendinize verilen zarar ve ondan hırs ve intikam almak için uygulanan bir yöntemdir. Bunun için bazı hayvanların derisi ve kabuğu ile acımtrak tütsüler eşliğinde kendi özel duaları okunarak hazırlanır. Hazırlanan Şer tılsımı sonucunda adı eçen matlup bir daha size asla zarar veremez ve hayatında bir çok olumsuzluklar yaşar.

Bu tılsımı yaptırmak için çok iyi düşünmeli ve kendi canınıza gelebilecek bir zarar var ise uygulanmalıdır. Fakat sadece ufak tefek hırslar için yapılırsa karşı taraftaki kişinin ahı size büyük vebal yükleyecektir.

Ayın akrep burcunda bulunduğu sırada mühre kazıtılan akrep figürünün, kişiyi akrep ısırmalarına karşı koruyacağı, arkasını üstü açık olduğu halde aya doğru dönen hayvanların, ay ışığının arkalarına vurması sebebiyle öleceği gibi hususlar semavî kuvvetlerle arzî kuvvetlerin belli bir tarzda bir araya gelmesi sonucunda oluşan tılsımlara örnek olarak zikredilmiştir.
İbn Hazm tılsım hakkında müşahedeye dayalı enteresan bilgiler verir ve şunları söyler: “Tılsım, eşyanın tabiatını değiştirme ve gözbağcılık değildir. Tılsımlar, Allah Tealâ’nın terkib ettiği birtakım güçlerdir ki, soğuğun sıcak ile ve sıcağın soğuk ile giderilmesi gibi, Allah Tealâ bu tılsımlar vasıtasıyla başka bazı güçleri ortadan kaldırır. Tılsımların def’i mümkün değildir.”
Semavî güçlerle arzî güçler arasındaki denge ve ilişki doğru biçimde kurulduğu zaman, tılsım garip hadiselerin oluşmasına yol açabilir. “Mıknatısın demiri, kehribarın saman çöpünü çekmesi ve sirkenin ittiği taş böyledir. Bu taş, içinde sirke bulunan kaba sarkıtıldığı zaman kaba girmez, dışına kaçar. Keza yağmur çeken taş da buna örnektir ki, bu taş Türkler arasında iyi bilinir.”

  1. Merhaba babam .beni hiç duymuyor durmadan kavga ediyer hocanin dediğine göre babamda tılsım varmış bu nasıl bir tılsımdır evimiz hep huzursuz yardım edin nolur..

    1. Sorularınız için arayınız

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!