İyi Tılsımlar

Hayatınızda tersine giden durumları düzeltmek veya kontrol altına almak için hazırlanan bir tılsım şeklidir. Ve bunu hazırlatıp kullanan kişiler her türlü sıkıntı ve hayal kırıklığından kısa zamanda kurtulurlar.

Tılsımlara yeniden ihtiyacımız olduğu kesindir. Gerek tılsımlar gerek evliyalar cenneti olduğumuz için korunduğumuza inanmalıyız. Bireysel ve toplumsal anlamda çabalarımızın ödüle dönüşebilmesi için Tılsımların aydınlatan, zenginleştiren, kavuşturan başarıya yönelten etkisinden yararlanmalıyız.

TILSIM YAPARKEN NİYET ÇOK ÖNEMLİDİR..

Tılsımı yapabilmek için öncelikle niyetinizin iyi, doğru, güzel ve başkaların zararına olmayacağına emin olmalısınız. Sonra niyetiniz gerçekleştiğinde başkaların yararına yapacağınız iyiliği (bir çocuğun okul bursunu üstlenmek, küçük bir meblağı yardım derneklerinden birine aktarmak, sokak çocuklarını veya hayvanlarını beslemek vb) belirlemelisiniz.

DİLEDİĞİNİZ NET VE İYİ OLMALI..

Başlangıçtaki dileğiniz ve karşılığında yapacağınız iyilik net olmalı. Kendinizi zorunlu hissetmeyeceğiniz bir hal içerisinde olmalısınız.

TILSIMLAR ENERJİNİZİ DÜZENLEMEKLE İŞE BAŞLIYOR..

Tılsımlarını yapabilmeniz için uyumlanmanız gerekmez. Ancak bu konuda özel bir enerji çalışması ile size direk vermemizi talep edebilirsiniz. Tılsım iki bölümden oluşur: Birinci bölümde size gönderilen sihirli okumayı belirtilen süre boyunca yapmalı, dileğinizi her gün tekrarlamalısınız. İkinci bölümde gerçek bir tılsımla karşılaşacaksınız. Hem tılsımlı bir materyal edinecek hem de gezegen tılsım çalışmalarında olduğu gibi, sihirsel etkisi olan bir çalışmadır.

DİLEKLERİNİZE KAVUŞMA YOLU AÇILIR..

Kafanız karışık, aklınızı belli bir noktaya odaklayamıyorsanız bile Tılsımları enerjinizi düzenlemekle işe başlıyor. Önce sakinleşiyor, sabretmeye hazır hissediyorsunuz. Bunların kendiliğinden olması ise tılsımların gücünden kaynaklanıyor. O doğru bir şekilde size ihtiyacınız olanı aktarıyor. Böylece dileklere ulaşma yolunuz açılıyor.

GÜZEL BİR FIRSATLA KARŞILAŞTIĞINIZDA İYİLİK ETMEYE DEVAM EDİNİZ..

İkinci bölümü tamamladıktan sonra acele etmeden sonuç almayı beklemeniz gerekiyor. Önce karşınıza dileklerinize uygun bir kişi, kişiler, teklifler çıkıyor. Bu anda iyi bir değerlendirme yapmalısınız. Doğru seçim doğru karar çok önemli, kendinize güvenerek sonuca ulaşmak için baştan söz verdiğiniz iyilik burada devreye giriyor.
Güzel bir fırsatla karşılaştığınıza düşündüğünüzde iyilik sözünüzü yerine getirmelisiniz. Dileğiniz tamamen gerçekleşene kadar bu sözü tutmaya ve tekrar tekrar bunu yapmaya çalışmalısınız. Sonuç alma süresinin uzamayacağı aşikardır.

UNUTMAYIN, KAZANDIKÇA İYİLİK YAPARSANIZ DAHA FAZLA KAZANIRSINIZ..

Tılsımı kendim için uyguladığımda ve gerçekten ihtiyacım olan parayı elde etmeye başladığımda bunun bir kere değil sürekli olacağından emin oldum. Yaptığım iyiliği tılsımla ilişkilendirmeyecek kadar içten yapıyordum.
Aradan yıllar geçtiğinde şunu fark ettim. Kazandıkça iyiliğe yatırım yapıyor, iyiliğe yatırım yaptıkça daha çok kazanıyordum. Tılsımların gücünün bir kısmı da iyilikten geliyordu. Bu nedenle Osmanlı döneminde sebil, çeşme, camii, kütüphane gibi yaptırımlara öncülük verilmiştir. Açlar doyurulmuş, yeni alınan toprakların halklarına iyi davranılmıştır. Çünkü Osmanlı dönemi tılsımları çok önem arz etmektedir.

HAZRETİ BEYGAMBERİMİZ (S.V.S) BİZE 7 KÖŞELİ, İÇ İÇE 7 YILDIZI ÇİZDİRİRKEN; BUNUN ZAMANLA ANLAYACAĞIMIZ YÜZLERCE SIRLARININ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ. VE GÖREV DOSYAMIZI VERİRKEN DE; BU GÖREVİ BİZDEN ÖNCE 6 AYRI GURUBA VERDİĞİNİ ONLAR BAŞARAMADAN DAĞILDIKLARINI, SÖYLEMİŞTİ.
BİLHASSA; HİNDİSTAN’DA BULUNAN MÜSLÜMANLARA, İSPANYADAKİ MÜSLÜMANLARA VERMİŞTİR.

DİĞER YILDIZLARIMIZIN TAMAMI İLE SIRLARINI AÇIKLAMADIM KISMEN YAZIYORUM.
ALEMLERİN RABBİNE İMAN ETMİŞ, ONUN GÖNDERDİKLERİNE DE İMAN ETMİŞ BİLGİ, İLİM İLE AŞİNA OLMUŞ TÜM İNSANLAR BUNU ANLAMALI.

KALBİ HÜR OLANLARA,

AKLI HÜR OLANLARA,

VİÇDANI HÜR OLANLARA,

İRADESİ HÜR OLANLARA,

SONSUZ SEVGİ SONSUZ HOŞ GÖRÜ İÇİNDE OLUP,

SONSUZLUĞU ANLAMAK İÇİN SONSUZ,

SINIRSIZLIĞI KAVRAMAK İÇİN SINIRSIZ OLANLARA.

TILSIMLAR İLE HAYATINDA YENİ UFUKLAR AÇILACAKTIR…

Yorumu formunu geç

  • dora yağmur yılmaz on 18 Ekim 2016 at 03:37
  • Cevapla

  27 yaşında bir erkeğim,üniversite öğrencisi ve çalışanım.hayatımdan hiç memnun değilim,mutsuz ve umutsuzum,aynı zamanda paraya da çok ihtiyacım var,çok zayıfım,kilo alamıyorum,okulumu bitiremiyorum.hiçbirşey yapamıyorum.yardıma çoook ihtiyacım var,lütfen

  1. Sorularınız için arayınız

    • Gonul on 27 Ekim 2017 at 22:24
    • Cevapla

    Size allah rızası için yardımcı olacam ama nasıl görüşürüz bilmiyorum ben gönül cinar

    1. Merhaba, sorularınız için telefonla arayınız

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!