KISMET AÇMA

Yaratılanların hepsinin kısmeti açıktır. Bir takım insanlar “KISMET AÇMA ”nın insanların yazgısının değiştirmek olduğunu düşünüyor. Allah onların günahlarını affetsin. Gerçekte “KISMET AÇMA” kişinin bilmeden kendisinin veya bir başkası tarafından bilinçli olarak önüne koyduğu engellerin kaldırılması işlemidir. Kısmet Açma Duaların desteğiyle olduğu gibi ileri boyuttaki problemlerde uzman bir kişinin desteğini almak daha doğru olur.

EVLİLİK İÇİN KISMET AÇMA;

Belirli bir yaşa gelmiş olmasına rağmen evlenme konusunda her seferinde başka bir bahane çıkması nedeniyle evlenme konusunda sürekli olumsuzluk yaşayan erkek veya bayanların yaşadıkları en önemli sorunlardan birisidir. Anne ve Baba kızının ya da oğlunun bir an önce mürüvvetini görmek istemesine rağmen çocuklar bu konuda isteksiz olabilir. Bazen de kişi istemiş olmasına rağmen karşısına doğru kişi çıkmayabilir, çıkanlar uygun olmayabilir. Bu durumlarda kişi çevresince fark edilmez ve etrafına negatif görünmesini sağlayan enerji saçar. Kişinin üzerindeki enerjinin pozitife çevrilmesiyle birlikte, değişiklik gözle görülür bir şekilde değişmeye başlar.

NASİP VE HAYIRLI EVLİLİK;

Kişiler karşısına çıkan evlilik tekliflerini bazen kendi beklentileri bazen de kafalarında oluşturdukları eş biçimine uymadıkları için rededebilirler. Ancak; bu standartlara uygun bir eş adayı maalesef karşısına çıkmaz. Çevresinde, iş ortamında kendisiyle evlenmek, hayırlı bir evlilik yapmak isteyen kişiler olmasına rağmen özellikle ileri yaşlarda beklentileri yüksek olur ve bu beklentiye cevap verecek eş adayını bulamazlar. Oysa ki, çok fazla detay aramaktan bütünü göremez hale gelirler. İşte bir takım çalışma sayesinde kişi çevresindeki uygun adayları kendisine çekecek ve hayırlı bir evlilik yapmasını sağlayacaktır. Gerçekte bu kısmet kapalılığı değil kişinin kendisini çevresine kapatması yada birileri tarafından kötü niyet veya intikam hırsıyla kısmetinin büyüler ile kapatılması durumudur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!