BÜYÜ BOZMA

Üzerinizde bir takım büyüler var ise bunlardan kurtulmak için mutlaka ehil birinden yardım almanız gerekir. Büyü öyle bir illettir ki aranıza gizlice sokulur ve hiç ummadığınız kişiler size büyü yapabilir yada yaptırabilirler. İşlerinizin rast gitmemesi için iş yerinize domuz yağı sürülerek yapılan kötü büyüler vardır. Ağız dil uyku bağlamak için yapılan büyüler papaz büyüleri, kaşık büyüsü ve iki kişinin arasını bozmak veya ayırmak için yapılan kara büyülere yani tehlikeli büyü örnekleridir.Büyü bozmanın detaylarına inelim.

Büyüyü bozacak hocayı veya medyum hocayı doğru seçerken çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Yanlış yada sözde bir medyum insanı içinden çıkılmaz bir duruma sürükler.

Büyüye maruz kalan insan çok çabuk sinirlenir, parasında asla bereket olmaz, parasını doğru düzgün kullanamaz, uykusunda sürekli karabasan gelir, geceleri uyku uyuyamaz, takip ediliyormuş gibi hisse kapılır, şeytani cinler onu devamlı olarak rahatsız eder ve eğer büyü eve yapılmışsa o evde asla huzur bereket olmaz devamlı eşler arasında tartışmalar ve sorunlar çıkar. Öyle Büyü ve büyü çeşitleri var ki iş ve evlilik kısmetlerini kapatır.

Sizde kendinize büyü yapıldığına inanıyor veya en ufak bir şüphe duyuyorsanız, en kısa zamanda büyü bozma çalışmasını yaptırmak için gerçek bir İlim sahibinden veya uzman bir medyumdan yardım almanızı tavsiye ederim..

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!