Koruma Nedir ?

muska3Bizlere başkaları tarafından yapılabilecek art niyetli büyülerin kendimize zarar vermemesi için; Bir çelik yelek gibi kendimize koruma tılsımları yaptırarak şer büyülerden korunmamız mümkündür.

Kişisel koruma Tılsımı halk tarafından en çok talep gören muskadır. Çünkü kesinlikle herkes kendini ve ailesini suça, kazalara ve meydana gelebilecek başka tehlikelere karşı korumak ister.

Bu muska pek çok insan tarafından kullanılmıştır. Gerçek olaylarla ilgili pek çok hikaye vardır. Bıçaklanmaya karşı korunma (sadece elbiselerin zarar görmesi), tecavüzcülerin felç olması, ciddi bir kaza geçirmeye rağmen yaralanmama (hafif yaralar), vücutta kanama olmaması, saldıran kişinin güçsüzleşmesi vs.

Kişisel koruma Tılsımı vücudu fiziksel zarardan korumaya ek olarak kendinizi görünmeyen tehlikelere karşı korumanızı da sağlar: kara büyüye karşı güvenlik (büyünün göndericiye geri gönderilmesi), hipnozdan sakınma, anti trans (hiçbir cin vücudunuza giremez), korkulan doğaüstü varlıkların saldırılarına karşı korunma.

İnşallah Kişisel Koruma Tılsımı şu lütuf veya faydaları sağlayacaktır:

Bedeniniz fiziksel saldırılara ve sihir saldırılarına karşı delinmez bir korunma aurası yayar.
Yollardaki, denizlerdeki ve havadaki kazalardan korunursunuz. Kazalardan sonra uygulanırsa beden güçlenir ve kolayca yaralanmaz.
Doğal afetlerden sakınabilir, bunlara maruz kaldığınızda hayatta kalabilirsiniz.
Kötü niyetli kişileri felç edebilirsiniz ve böylece sizinle fiziksel kavgaya girişemezler. Eğer biri size saldırmak isterse geri sıçrayacak veya düşecektir ve vücudunu ve uzuvlarını hareket ettirmekte zorlanacaktır.
Çalışan kadınlar cinsel tacizciyi (tecavüzcüyü) hareket edemez hale getirerek kendini koruyabilir.
Uyurken enerji auranız hiç durmadan sizi korumaya devam edecektir. Uykudayken koruma kendini devam ettirir.
Eğer fiziksel kavgaya zorlanırsanız beden silaha karşı korunur. Cilt, et, sinirler, kan damarları ve kemikler zor durumda bıçaklamadan etkilenmez.
Zor durumda kurşunlardan korunursunuz. Çarpan bir cisme karşı korunma, ağrının azaltılması, rakip tarafından vurulduğunda yaralanmama. Ayrıca size doğru düşen veya fırlatılan cisimlere karşı korunma. Örneğin fırlatılan taşlar veya yüksek bir kattan düşen saksı vücudunuza çarptığı halde Allah’ın izniyle size zarar vermez.
Herhangi bir sihir saldırısı veya kara büyüye karşı korunma.
Zehirli yiyecek ve içeceklerden sakınma.

Bedeninizin zor bir durumda zarar görmez hale geldiği söylenebilecek olmakla birlikte, kibirli olmayın ve yanlışlıkla kendinizi bıçaklamayın. Uygulamanın veya muskanın yapısı nedeniyle, Hikmet İlmi bu konuda yalnızca ciddi bir durumda, zor bir koşulda işlev gösterir.

Kişisel koruma Tılsımına ek olarak, Kişisel koruma vefki da kendini korumaya yardımcı olur. İşlevler ve faydalar tamamen aynı olabilir, fark yalnızca kullanım biçimindedir.

Tılsımlar taşınarak kullanılır (giyilir, bağlanır veya çantaya konur). Bir muskayı düşürdüğünüzde veya kaybettiğinizde yeni bir muska yaptırmamız gerekir.

KORUMA TILSIMI SATOR;

Yaygın ve etkili bir tılsımdır. Sator dizisi yanyana ve farklı renklerde yazılır.
Tılsımı kendinize yapıyorsanız: Yeşil – Kahverengi.
Tılsımı başkası için yapıyorsanız: Kırmızı – Yeşil Sator Dizisi:
SATOR – SATOR AREPO – AREPO TENET – TENET OPERA – OPERA ROTAS – ROTAS Yazdıktan sonra kağıdı ikiye katlayıp yeniden açın. Bu sefer farklı bir kağıdın ortasına Pentagram çizin ve iki kağıdı birbirine bantlayın veya zımbalayın. Kılıf olarak hayvan derileri kullanırsanız etkisi artar fakat kılıfsız da kullanabilirsiniz. Daima sol tarafınızda taşıyın. Herhangi bir kötü etkisi yoktur, sadece koruma
amaçlıdır.
Bu tılsımı taşıyan kişiye dışarıdan gelebilecek büyüler zarar veremez ve sizleri kaza ve beladan koruyacaktır, İnşallah.

 

Yorumu formunu geç

  • aynur on 18 Ağustos 2016 at 12:21
  • Cevapla

  Slm bana koruyucu tılsım için yardımcı olurmusunuz bilgi verirmisiniz acaba dize nasıl ulaşabiliriz

  1. SORULARINIZ İÇİN ARAYINIZ

 1. Merhaba benim babama sende tılsım var demiş burdaki bi hoca tılsım nedir? Nasıl bir özelliği var yardimci olur musunuz?

  1. Sorularınız için arayınız

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!