Cin Daveti

Ya Allâhü illâhu külli şeyin

Bu mübarek ismin havassı celilesi: Cinleri görmek için: Bu mübarek ismi serifi hergece yüz (100) defa okuyan kimse, kısa zamanda cinleri ayanen görür. Hatta cinlerden bir huddam elde eder.

Açıklama;

NOT: Bu bilgi çok tehlikelidir. İşin ehli olmadığınız sürece denemeyiniz!

UYARI: Varlıklara istediğini yaptırabilmek her babayiğidin harcı değildir, eğer kişi işin ehli olmamasına rağmen buna kalkışırsa tabi ki başına iş gelmesi kaçınılmazdır. Bu birinci tehlikedir. İslami bir uygulama değildir.

Hüddam ilmine girdiğin andan itibaren cinler senin ne yapmak istediğini bilecekler Bu cinlerele görüşme irtibata geçme yöntemlerinden birisidir

1- Suya yada aynaya derinlemesine gözlerini kırpmadan bakmak Bu tabi sana bağlı, bu olaya inanırsan ve iyi bir şekilde konsantre olursan, kısa sürede istediğin şekilde cismi görebilirsin.

2- Boş bir kağıda elinizi aldığınız kalemi dokundurmadan sadece değecekmiş gibi yaklaştırarak düşünmek yine aynı şekilde konsantre olmak Transa geçince de kalem kendisi elinizde iken yazmaya başlayacaktır.

Tabi bunların hepsi inanmaya bağlı bir şeydir Sen laf olsun diye yaparsan zaten bi halt olmaz Kolay bir işte değildir uzun uğraşlar gerektirir.

Aslında bunlardan ziyade sen cinlerle irtibata geçmek istersen bunu düşünürsen sürekli zaten onlar seninle diyaloğa geçerler.
Ama neden? İnsan oğlu yaradılışı gereği tüm varlıklardan üstün bir varlıktır Tabi doğuştan verilen özellikleri gereği bizden şu anda üstün olan cinler bunu hazmedemezler Ve insanlarla sürekli uğraşırlar ve onlar sizinle diyaloğa geçme istekleri vardır sizde bunu isteyince daha kolay yaparlar Size bir çok konuda yardım ederler.

Kur’anda her ayetteki kelimenin 8 görevlisi vardır bunların dördü melek dördü cindir. Sen gerekli şartları yerine getirirsen ve gerekli duayı okursan bu görevliler ile görüşebilir ve istediğini yaptırabilirsin, tabi kide sınırlar ölçüsünde. Burada ki mantık onları istediğiniz gibi yönetmektir. Onları da bunu istemedikleri için bu işlemleri yaparken sizi korkutacaklar ve işlemi yarıda bırakmanızı isteyecekler. Bırakırsanız işte o zaman sıra onlara geçer ve size hükmetmeye başlarlar. Bunlar karışık işlerdir.

Ya Allâhü illâhu külli,
Ya Allâhü illâhu külli seyin.

Şerifleridir. Bu mübarek ismin havassı celilesi:
Cinleri görmek için: Bu mübarek ismi şerifi her gece yüz (100) defa okuyan kimse, kısa zamanda cinleri ayanen görür. Hatta cinlerden bir hüddam elde eder.

Fatiha suresinin hüddamını elde etmek istersen: Üç gün riyazatlı olarak oruç tutarsın. Her gün 1000 defa Fatiha suresini aşağıdaki Azimeti ile beraber okursun. Okurken cavi, kizbere ve lübani zeker buhurlarını yakarsın. Üçüncü günün sonunda Fatiha suresinin hüddamını elde edersin. Fatiha suresinin hadimi melek Uhaydar olup, yardımcı hadimi ise Reyhan dır. Fatiha suresinin hadimi ile hayır veya şer amellerinde tasarruf edersin.
Her Fatiha dan sonra okunacak Azimeti budur:
Terîşin terîşin bathîşin bathîşin meşâşin meşâşin keşâraşin keşâraşin etâmeşin etâmeşin katmûşin katmûşin enhetin enhetin alûşin alûşin mahlûşin mahlûşin ecib yâ reyhân vekşifil hıcâbe beynî ve beyneke hattâ erâke bi aynî ve ühâtıbuke bi lisânî bi hakkil fâtihatiş şerîfeti ümmül kurâni ve bi hakkil melekil uhaydar elâhızü bi nâsiyetike ecib bârakallâhü fîke aleyke ve bi hakki feceşin sezhazin ferdün cebbârun şekûrün sâbitün zahîrun habîrun zekiyyün elvâhan elvâhan elacele elacele essâate essâate.

1) Hüddam davetinde gelen yüksek ihtimalle cindir (her ne kadar çoğunlukla melek sanılsa da)
Meleklerinde gelme ihtimali vardır.

2) cinler insan için zararlıdır.

3) Melekler sadece Nefsi Mülhime – Nefsi Mutmainne seviyesine gelenlere gözükmeye başlar.

4) Nefsi Mülhime – Nefsi Mutmainne seviyesinde değilsen sana melekler gelmez gelen cindir.

5) Cin senin için zararlı olduğundan Nefsi Mülhime – Nefsi Mutmainne düzeyinde değilsen (ki tahminimce %99,9 umuz bu düzeyde değil) hüddam çağırma işi senin için zararlıdır.

6) Hadim hüddam işine girmek istiyorsan nefsini eğitip Nefsi Mülhime – Nefsi Mutmainne seviyesine getirmelisin (Tabi o seviyeden sonra hala nefsi ve dünyevi isteklerin için hüddam ı kullanmak istersen.)

UYARI : Varlıklara istediğini yaptırabilmek her babayiğidin harcı değildir, eğer kişi işin ehli olmamasına rağmen buna kalkışırsa tabi ki başına iş gelmesi kaçınılmazdır. Bu birinci tehlikedir. İslami bir uygulama değildir.

    • onur on 09 Ekim 2016 at 21:20
    • Cevapla

    merhabalar eyer bunu yaparsak işin ehli dehilsek bile başara bilirmiyiz bide kesin işe yarr bir bilgimidir

    1. İşin ehli olmayan kişiler işlemlerde başarılı olamaz

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!